Будинок для правоохоронців та спортсменів споруджують за графіком

04.08.2015 09:40:30
Будинок для правоохоронців та спортсменів споруджують за графіком

Один із інвестиційних  проектів, що успішно реалізується на Херсонщині –  будівництво 28-квартирного житлового будинку в смт Білозерка, реалізація якого розпочата за ініціативи облдержадміністрації. Як відзначив голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі  Олександр Пронін,  основна мета проекту –  забезпечення житлом працівників охорони здоров’я та освіти, спортсменів, правоохоронних органів. Також стати учасниками проекту мають можливість і приватні підприємці.

Замовник – УМВС України в Херсонській області, координатор – Білозерська районна державна адміністрація.

Основним інвестором проекту в рамках діючої програми пільгового кредитування «Власний дім» є Херсонський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за рахунок кредитних коштів та власних коштів забудовників. У цілому, спорудження житлового будинку здійснюється на умовах дольової участі зазначених учасників проекту.

У рамках діючої програми пільгового кредитування «Власний дім» із майбутніми мешканцями 28-квартирного житлового будинку укладено                   24 договори. На стадії підготовки до укладення договорів залишаються 4 сім’ї. 

Обласною державною адміністрацією розглядається питання щодо виділення квартир, що споруджуються в рамках інвестиційного проекту у житловому будинку, для спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях європейського та світового рівня і успішно представляють на них Україну.

Наразі всі роботи з реалізації проекту здійснюються у визначені терміни та згідно встановленого графіку.

Завершення будівництва 28-квартирного житлового будинку планується до кінця поточного року. Після цього об’єкт буде введений в експлуатацію, а квартири передані учасникам проекту, які виступають забудовниками.

Загальна вартість інвестиційного проекту становить 8,5 млн. грн.

Корисні посилання