Будуємо та фантазуємо разом з LEGO

05.03.2019 13:14:25
Будуємо та фантазуємо разом з LEGO

Діти – природжені конструктори, дослідники і винахідники. Ці закладені природою задатки найшвидше реалізуються й удосконалюються у конструюванні. Адже саме у цьому виді діяльності діти мають необмежену можливість вигадувати й створювати свої побудови, конструкції, проявляючи зацікавленість, кмітливість і творчість.

28 лютого 2019 року в яслах – садку №17 «Теремок» Генічеської районної ради  пройшов майстер – клас вихователя Олени Скрипки з теми: «Безмежний світ гри з ЛЕГО».

Розпочавши декілька років тому роботу  з дітьми з конструктором LEGO, вихователь розробила серію ігор та завдань для стимулювання творчої діяльності, розвитку фантазії, мислення, мовної компетенції, які  були представлені на інтегрованому занятті з дітьми старшої групи «Допомога планеті STEAM». Малята працювали за схемами, викладаючи різноманітні моделі з цеглинок, виконували математичні диктанти, вирішували приклади, грали і ігри з деталями улюбленого конструктора. Вони продемонстрували  навички орієнтації у просторі та на площині, сформовані уявлення про сенсорні еталони.

Вихователі теж не були осторонь від захоплюючої діяльності дітей і тому  самі спробували  виконати завдання за допомогою  елементів  конструктора LEGO.

Олена Скрипка презентувала виставку робіт дітей «Пізнаємо світ гри з LEGO», ряд дидактичного матеріалу (картки, схеми, піктограми, лабіринти, конспекти практичних занять з цікавими творчими завданнями).

Підводячи підсумок роботи, педагоги вкотре впевнились в тому, що використання LEGO – технології закладає у дітей фундамент освітньої діяльності майбутніх школярів, є основою інтелектуального розвитку й показником готовності дитини до навчання в школі.

 

Корисні посилання