Бюджет Великолепетиського району за І квартал поточного року виконано на 113%

25.04.2013 17:59:00

У Великолепетиському районі 24 квітня 2013 року відбулося чергове засідання колегії при голові районної державної адміністрації Олексія Скопіча

У Великолепетиському районі 24 квітня 2013 року відбулося чергове засідання колегії при голові районної державної адміністрації Олексія Скопіча.
Перед розглядом першого питання до уваги присутніх було представлено слайди щодо проведених робіт з благоустрою на території Великолепетиської селищної, Катеринівської та Миколаївської сільських рад. Присутні мали змогу побачити об’єкти, що впорядковані та ті, які необхідно привести до ладу. По закінченню перегляду, Олексій Васильович наголосив, що роботи з благоустрою населених пунктів району продовжуються.

З першого питання «Про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2013 року» порядку денного доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Віктор Коновалов. Він зазначив, що за І квартал 2013 року до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 2699,6 тис. грн податків і зборів, що становить 113% до планів, затверджених місцевими радами на цей період. Були надані обґрунтовані пропозиції по наповненню місцевих бюджетів.
З питання «Про матеріально-технічний стан закладів культури сільської місцевості, районних закладів культури та їх фінансове забезпечення» доповідала завідувач сектору культури районної державної адміністрації Віра Приз. У своєму виступі Віра Миколаївна розповіла про проблеми та досягнення закладів культури району, детально зупинилась на забезпеченість книжковим фондом бібліотек району.
За підсумками засідання колегії прийняті відповідні рішення.

Корисні посилання