Центр дитячої та юнацької творчості Високопільського району залучає молодь через художньо-естетичний напрямок

26.11.2013 17:40:00

З метою залучення найбільшої кількості дітей та учнівської молоді до гурткової роботи «Центром дитячої та юнацької творчості» проводяться заняття за напрямками: художньо-естетичний – 11 гуртків; декоративно-прикладний – 8 гуртків; науково-технічний – 13 гуртків

З метою залучення найбільшої кількості дітей та учнівської молоді до гурткової роботи «Центром дитячої та юнацької творчості» проводяться заняття за напрямками: художньо-естетичний – 11 гуртків; декоративно-прикладний – 8 гуртків; науково-технічний – 13 гуртків. Виконуючи соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів 20 листопада заступник голови районної державної адміністрації Наталія Урбанська, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Нікуліна відвідали комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості», колектив якого очолює досвідчений керівник Олександр Теницький. 
Уході зустрічі відбулося спілкування з педагогами та вихованцями закладу, ознайомлення з умовами роботи гуртків і студій. В гуртках займаються 367 учнів, заняття ведуть 14 педпрацівників. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості є постійними учасниками і переможцями обласних та районних масових заходів, виставок, конкурсів, фестивалів, концертів. На завершення зустрічі Наталія Урбанська відзначила творчу роботу, яка проводиться педагогами та працівниками центру щодо виконання соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича «Діти-майбутнє України» особливо в питанні підтримки юних обдарувань, розвитку їх творчих здібностей у багатьох напрямках. 

Корисні посилання