Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

17.01.2016 11:50:16


Поштова адреса: 73488, м. Херсон, с. Степанівка, вул. Запорізька, 4
Телефон: (0552) 37-91-08, (0552) 54-42-01
Еmail: [email protected]

 


Посада
 

Прізвище, ім'я, по батькові
 

Контактні дані
 

Директор
 

САГАЙДАК Володимир Петрович
 
 

Вихователь-методист
 

МУНТЯН Світлана Володимирівна
 

(0552) 37-42-01
 

Практичний психолог
 

ТКАЧЕНКО Лідія Михайлівна
 

(0552) 37-42-01
 

Бухгалтер
 

АРТЕМЧУК Дар’я Валеріївна
 

(0552) 37-42-01
 

 

Будинок, де зігріваються серця

Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (далі – Центр) – заклад соціального захисту, який створено для тривалого (стаціонарного, терміном до 9 місяців) або денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Заклад розрахований на утримання 50 дітей. 

Соціально-психологічна реабілітація вихованців Центру, їх виховання, утримання та розвиток здійснюється відповідно до річного плану роботи.

Потрапивши до закладу, діти обов’язково проходять психологічну діагностику. Фахівці проводять з ними комплекс педагогічно-реабілітаційних заходів для подальшого обстеження на психолого-медико-педагогічній комісії. Відповідно до отриманих результатів складаються індивідуальні плани реабілітації вихованців.

Для організації роботи щодо стабілізації психологічного стану дітей організовано цикл тренінгових занять, основним напрямком яких є корекція соціальної поведінки вихованців: коригування системи цінностей, підвищення рівня свідомості та мотивації до навчання.

Психологи супроводжують дітей до школи, на медичні обстеження та інші заходи.

Навчання вихованців організовано на базі загальноосвітньої школи № 17 м. Херсона.

Кваліфіковану медичну допомогу, лабораторне обстеження, огляд вузькими спеціалістами діти отримують у залізничній лікарні м. Херсона. Крім того, здійснюються медичні консультування спеціалістами в територіальних поліклініках та стаціонарах. Медичне обстеження новоприбулих вихованців проводиться черговою медсестрою і лікарем. При виявленні інвазійних дітей проводиться лікування в Центрі з подальшим контрольним обстеженням.

Медсестри закладу випускають санітарні бюлетені, здійснюють контроль за якістю харчування, а також за санітарним станом житлових приміщень, їдальні та інших споруд Центру, контролюють терміни зберігання медичних препаратів, графіки проходження профілактичних оглядів та щеплень працівниками закладу.

При організації харчування забезпечується дотримання натуральних норм, його вартість у середньому на добу на одного вихованця складає 43 грн.

Колектив Центру у 2011 здобув ІІІ місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі роботи таких закладів для дітей.

Корисні посилання