Cесія Каховської районної ради: реформування медичної галузі, розподіл вільних залишків, внесення змін до програм, та багато іншого

03.04.2018 11:12:54
Cесія Каховської районної ради: реформування медичної галузі, розподіл вільних залишків, внесення змін до програм, та багато іншого

Сесії передувало спільне засідання депутатських комісій за участі депутатів облради, працівників лікарні, громадських активістів на якому розглядалися питання реорганізація медицини району, що викликало резонансні події, та мають на сьогодні суспільний інтерес.

Першою слово у обговореннях взяла голова райради, яка розповідала  про реформу,  про госпітальну раду та надала роз’яснення  щодо процедури проведення реорганізації закладів в рамках медичної реформи та дій районної влади від яких залежить її якісне впровадження. Позицію трудового колективу лікарні висловила заступник головного лікаря з медичної частини Олена Мазур. Питання реформування медичної галузі також детально розглядалися й на профільних депутатських комісіях.

Врешті-решт, питання про реорганізацію лікарні прийняли у дещо зміненому форматі: як реформування Каховської ЦРЛ, а не її реорганізації. Дана пропозиція була внесена постійною комісією з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та ЗМІ під головуванням депутата Олександра Бойка. Окрім цього було запропоновано створити тимчасову депутатську комісію для проведення цієї реформи у складі голів депутатських комісій керівників району із правом залучення профільних фахівців, депутатів облради та представників громадськості. Дана контрольно-ревізійна комісія розробить поетапний план заходів реформування лікарні у визначений двомісячний термін. Прийняття проектів рішень про передачу майна з балансу ЦРЛ на баланс райради визвало галас у присутніх у залі. Після короткої перерви депутати все ж таки приймають рішення про передачу майна також зі змінами: передаватимуть комплекс, що знаходиться у центрі міста, будівлі на житловому масиві Свєтлово поки виключили із рішення.

Загалом у ході роботи ХХV сесії районної ради VII скликання депутати розглянули понад 30 питань порядку денного. Найголовнішим з яких є, звичайно, внесення змін до бюджету 2018 року. А саме – розподіл вільних залишків за попередній рік. Запропонований на сесії проект, депутати підтримали без вагань,

Також під час пленарного засідання депутати підтримали внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2018 рік та затвердили обсяги фінансування з райбюджету заходів програм підготовки та відзначення 95-річчя району, інформатизації,  «Призовна дільниця» тоща та затвердили керівника комунальної установи районного будинку культури- Матросову Інну.

Не обійшлося на сесії і без розминки. Традиційно перед початком роботи чергової сесії голова районної ради Тетяна Тертична разом із головою районної державної адміністрації Валерієм Салтиковим нагородили кращих у своїй діяльності

Так, Каховська центральна районна лікарня, удостоєна нагороди «Лікарня, доброзичлива до дитини». Зі щирими словами вітання диплом було вручено лікарям медичного закладу. За активну соціальну позицію, високий рівень патріотизму, самовідданість та небайдужість, проявлених під час надання допомоги учасникам АТО Грамотою голови районної ради нагороджено громадського активіста та волонтера Назарука Олександра. Нагороду вручено його дружині.

Також народні обранці підтримали звернення депутатів обласної ради, щодо невизнання проведення законних виборів Президента РФ на окупованій території Крим та звернення облради щодо виділення коштів на умовах спів фінансування на придбання променевого обладнання(дане рішення закріплене в рішенні про внесення змін до показників районного бюджету) та розглянуто звернення від міської ради щодо передачі їй у власність районної дитячої бібліотеки разом із книжним фондом та щодо включення міськради до числа співзасновників ЦПМСД.З даних питань прийняті відповідні рішення.

Корисні посилання