Чарівниця-осінь в гості завітала

22.11.2018 14:13:27
Чарівниця-осінь в гості завітала

Свято в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

Саме в ці осінні дні в  Новоолексіївському  яслах-садку №15 «Івушка» з 14 по 16 листопада 2018 року відлунали осінні свята. До всіх вихованців закладу завітала Осінь-чарівниця.

Святкування в старшій групі проходило в стилі ярмаркування, адже з давніх-давен   в Україні пора збирання уражаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. І чого тут тільки не було…  Лунали українські пісні, таночки, веселі жартівливі вірші, грали в українські народні ігри. Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та приніс піднесений настрій всім учасникам та  запрошеним на свято.

У середній та молодшій групі №1 малята поринули в осінню казку. Усі дітлахи із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів,  до них завітала   головна героїня свята – чарівна Осінь, яка розважала малят іграми.

У кримських татар є особливе осіннє свято – Дервіза. Це свято знаменує початок осені і підведення підсумків року. Справжнє свято відбулося  в групах  з вивченням кримськотатарської мови  «Фіданлар» («Паростки») та «Чанчихлар» («Дзвіночки»)  під назвою «Кузь байрами». Найменші вихованці садочка під час цього заходу декламували вірші, співали пісні про чарівну осінь на кримськотатарській мові,  у таночках відображали збір осіннього  урожаю.Завдяки цьому святу діти  познайомилися з багатовіковими традиціями кримських татар, заощаджуючи культурне багатство народу.

 

 

 

 

Корисні посилання