Чергове засідання оргкомітету

22.08.2016 10:06:50
Чергове засідання оргкомітету

Основні етапи підготовки до найголовніших свят держави в черговий раз обговорили члени організаційного комітету, засідання якого відбулося 18 серпня   2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Ганни Загорулько.

Під час зустрічі було узгоджено основні заходи передбачені сценаріями, враховано пропозиції щодо внесення змін.

Урочистості до Дня Державного Прапору України, що відбудуться 23 серпня 2016 року розпочнуться о 8.30 год. на площі ім. Т.Г. Шевченка.

24 серпня о 09.00 год. на стадіоні «Юність» планується провести футбольний турнір на «Кубок голови районної державної адміністрації присвячений Дню незалежності». Участь у розіграші візьмуть чотири команди: дві з селища Каланчак і по одній із сіл Гаврилівка та Новопавлівка.

О 17.00 год. 24 серпня у центральному парковому сквері, біля районного будинку культури, відбудуться: конкурсно-розважальна програма; виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва; конкурс малюнка на асфальті тощо.

Концертна програма розпочнеться о 19.00 год. По закінченню – дискотека для молоді.

За підсумками засідання головою районної державної адміністрації було дано доручення щодо необхідності ретельного відпрацювання запланованих заходів, та узгодження всіх моментів для проведення урочистостей на належному рівні.

Корисні посилання