Черговий понеділок – чергові завдання

16.12.2019 13:14:41
Черговий понеділок – чергові завдання

Сьогодні, 16 грудня 2019 року, із самого ранку у Верхньоргачицькій райдержадміністрації розпочалися наради та засідання.

Так, відкрила робочий тиждень традиційна селекторна нарада голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва на якій посадовці області та районів обговорили питання щодо надання управлінням поліції охорони в Херсонській області послуг щодо спостереження за станом пожежної сигналізації на об’єктах з масовим перебуванням людей, щодо проблем з введенням в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини в 2019 році та про підготовку та відзначення в області новорічних та різдвяних свят.

Одразу після селекторного засідання голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка провів робочу нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району.

Під час засідання піднімалися питання щодо ходу опалювального періоду в закладах соціальної сфери району, нарахування житлових субсидій, наповнення бюджету та завершення бюджетного року, відзначення Дня Святого Миколая у закладах освіти району та інші.

Крім того, було проаналізовано роботу за минулий тиждень та скориговано плани на поточний.

 

Корисні посилання