Четверта річниця з часу створення релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату в селищі Нововоронцовка

06.11.2018 16:53:07
Четверта річниця з часу створення релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату в селищі Нововоронцовка

6 листопада Церква вшановує ікону Божої Матері «Всіх скорботних Радість». Сама її назва свідчить про те, що через неї звертаються до Господа ті, хто перебуває в скорботі й печалі. Як співається в акафісті, ми молимося про дарування всіляких благ «оголеним - одіяння, хворим - зцілення, голодним - годування, сліпим - прозріння, запечаленим – відрада».

З нагоди 4-ї річниці з часу створення релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату в селищі Нововоронцовка, до Православного храму ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радість» завітали священики Української православної церкви Київського Патріархату на чолі з Архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом.

Розділити радість та приєднаться до спільної молитви на храмове свято завітав голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко.

Всі присутні у храмі звернулися молитвою до Пресвятої і преблагословенної Діви про невимовне милосердя та помилування.

Нагадаємо, що Преосвященного Климента, архієпископа Сімферопольського і Кримського, керуючим Херсонською єпархією було призначено 22 січня цього року на засіданні Священного Синоду.

Корисні посилання