Члени колегії підтримали внесені зміни до бюджету -  кошти спрямують на  виплати медпрацівникам, медикаменти та ремонт медичних установ

21.08.2018 13:12:31
Члени колегії підтримали внесені зміни до бюджету -  кошти спрямують на  виплати медпрацівникам, медикаменти та ремонт медичних установ

Проект змін до районного бюджету на 2018 рік обговорено членами консультативно-дорадчого органу на засіданні колегії з головою райдержадміністрації Олександром Єрохіним та головою районної ради Сергієм Карпеченком сьогодні, 21 серпня.
Про видатки районного бюджету, які передбачені проектом  поінформувала учасників засідання  в. о. управління Світлана Ганзюк.  У відповідності до Бюджетного кодексу України на розгляд консультаційно-дорадчого органу винесені питання спрямування коштів на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам центру первинної медичної допомоги, ремонт приміщення Червоноблагодатненської сільської лікарської амбулаторії, а також необхідні кошти для повірки метрологічного обладнання засобів вимірювальної техніки.
Передбачено також надати  головному розпоряднику  кошти для проведення поточного ремонту покрівлі стаціонарного корпусу, придбання посимтомних медикаментів для лікування побічних дій у хворих на туберкульоз, які лікуються амбулаторно.
Члени колегії райдержадміністрації також обговорили та схвалили зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету. За результатами обговорення прийнято розпорядження голови райдержадміністрації. Фінансовому управлінню райдержадміністрації доручено забезпечити в установленому порядку подання районній раді відповідного пакета документів про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Корисні посилання