Чорнична паста «LiQberry»

09.04.2019 13:02:10
Чорнична паста «LiQberry»

Директор ФОП Шмигельська Анастасія Сергіївна

Чернична паста «LiQberry» - багатофункціональний харчовий продукт, створений за інноваційною технологією, захищеною kost minпатентамі. Вживаючи свіжу чорницю, людина використовує тільки частину її корисних властивостей, так як шкірка і кісточка чорниці недоступні для наших зубів і ферментів шлунка, а адже в них знаходяться важливі мікро- і макроелементи: Омеги 3-6-9, поліфеноли, антиоксиданти, пектини, хлорогенова кислота. Розроблена к.т.н. Осипенко Сергієм Борисовичем технологія дозволяє отримувати ці цінні компоненти кісточки і перемішувати їх з соком самої ягоди, що дозволяє організму отримувати і засвоювати корисні речовини з ягід практично на 100%.


Суть технології полягає в наноподрібених з одночасним нехімічних гідролізом чорничної ягоди за рахунок тертя ягід одна об одну, а також за рахунок пульсацій тиску в спеціально спроектованих для цього апаратах. За допомогою даної технології переробки ягід чорниці при високому тиску в пасту виділяється вміст насіння без окислення.

При вживанні свіжої чорниці кісточка не засвоюється. Завдяки технології LiQberry кісточка подрібнюється і її найцінніше масло стає доступним.

Склад чорничного масла:

- поліфеноли, антоціани;

- поліненасичені жирні кислоти Омега-3-6-9;

- жиророзчинні вітаміни А і Е;

- унікальний білок, амінокислоти;

- біологічно активні речовини;

- стероли.


 

Переваги та особливості пасти LIQBERRY:

  • Для профілактики і лікування цукрового діабету
  • Продукт виготовляється в Україні за запатентованою технологією
  • Це оздоровчий продукт, який не має аналогів в світі, часом він конкурує за своєю дією з фармакологічними препаратами
  • Паста за своїм вмістом мікро- і макроелементів в кілька разів корисніше, ніж свіжа ягода
  • Натуральні вітаміни, безліч корисних речовин ЦІЛИЙ РІК, а не тільки в сезон
  • Ви завжди можете отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію лікаря.
  • Супровід від «першої ложки і до кінцевого позитивного результату»
  • Схвалено Міністерством охорони здоров'я України. Потужний оздоровчий ефект підтверджений провідними інститутами.

Результати досліджень:

Пасти LIQBERRY рекомендовано:

- ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ 
нормалізує рівень глюкози, запобігає ускладненням.
- ПРИ ЗНИЖЕННІ ГОСТРОТИ ЗОРУ - "пісок" в очах, міопія, катаракта, глаукома.
- ПРИ НАДМІРНІЙ ВАЗІ нормалізує обмін речовин.
- ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ у дітей і дорослих.
- ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РОЗУМОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ- поліпшення пам'яті, в т.з. при вікових змінах
- ДЛЯ ВАГІТНИХ - профілактика анемії і гіпоксії плода, діабету.
- ПРИ ГІПЕРТОНІЇ - нормалізує артеріальний тиск, рівень холестерину.

Основним діючим початком поліфенолів чорниці є хлорогеногіпохолестерінеміческоевая кислота (ХГК) - складний ефір кавової і хінної кислот, ХГК має сильні антиоксидантні, антивірусними, антибактеріальними, антигрибкові властивості, проявляє гіпоглікемічну, гипохолестеринемическое, протипухлинну та гепатопротекторні дії. Встановлено її пребиотические властивості.                       
Для Компанії питання відповідальності за достовірність наданої інформації стоїть на першому місці, про що свідчать численні сертифікати, нагороди і результати всебічних випробувань в провідних інститутах і лабораторіях країни.

Завдяки інноваційній технології паста має тривалий термін зберігання, не містить цукру, води і консервантів. Чорнична паста «LiQberry» володіє найширшим спектром дії і високою ефективністю: потужний природний антиоксидант, природний іммунокорректор.

Чорнична паста «LiQberry» - формула життя!

Рекомендації щодо вживання

Для підтримки імунітету, профілактики простудних захворювань, міопатії, катаракти і глаукоми, поліпшення роботи опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, відновлення роботи обміну речовин, корекції надмірної ваги для нормалізації рівня цукру в крові при цукровому діабеті 1 і 2 типу

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту: виразкова хвороба, гастрит, коліт, жовчнокам'яна хвороба, стан після холецистектомії, гепатити, панкреатит, а також сечостатевої системи: сечокам'яна хвороба.

Для профілактики застудних захворювань, грипу, кашлю, алергії, інфаркту, остеопорозу, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, ревматизму, подагри, покрашення памʼяті та фзичної активності, імунітету, сердцево-судинної системи;

- При гастриті зі зниженою секреторною функцією, коліті, запорі, дисбактеріозі, артриті, набряках, пієлонефриті, аденомі передміхурової залози;

- При підвищеній кислотності, вегето-судинної дистонії, жовчнокам'яній та сечокам'яній хворобі, панкреатиті, цукровому діабеті і захворюваннях печінки.

 
- При гастриті зі зниженою секреторною функцією, пієлонефриті, циститі, запорі, розладі травлення, дисбактеріозі, гінекологічних запальних захворюваннях, артриті, набряках, а також для профілактики виникнення сечокам'яної хвороби.
- Для профілактики застудних захворювань, пневмонії, тонзиліту, ГРВІ, грипу (жарознижувальна дія), бронхіту, глаукоми, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, інфаркту, інсульту, для підвищення імунітету, усунення ожиріння, поліпшення роботи серцево-судинної системи 
- При підвищеній кислотності, вегето-судинної дистонії, жовчнокам'яній та сечокам'яній хворобах, панкреатиті, захворюваннях печінки 
При атеросклерозі, серцево-судинних захворюваннях, ГРВІ, грип, цукровому діабеті, дисбактеріозі, рекомендується поєднувати прийом журавлинною і брусничної пасти з чорничної (узгодити схему прийому у лікаря-консультанта). 
При захворюваннях шлунково-кишкового тракту не рекомендується поєднання брусничної і журавлинною пасти!

Дози і схеми лікування уточнюються за телефонами: (044) 456-18-34. (050) 462-80-45. (067) 889-44-11

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9.00 - до 19.00, суббота- з 10.00 - до 18.00.

При онкологічних захворюваннях дозування призначається індивідуально.

Схеми і дози для дітей до 17 років рекомендуються індивідуально!

Відкупорена пляшка пасти зберігатися в холодильнику, на полиці !!!

Перед вживанням - пляшку струсити.

Корисні посилання