Чорнобиль не має минулого часу

28.04.2016 15:44:38
Чорнобиль не має минулого часу

З метою гідного відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2016 року біля районного Будинку культури відбулася традиційна зустріч ліквідаторів аварії та усіх небайдужих до проблем найбільшої техногенної катастрофи.

Із вступним словом захід відкрила заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик. Пям’ять загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання.

Учасники зустрічі разом із працівниками управління соціального захисту населення та учнями 10-го класу Високопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів ініціювали акцію «Алея пам’яті», та провели висадку молодих берізок в смт Високопіллі.

Організаторами  заходами створено послання сучасної молоді до майбутніх ровесників, яке було покладено у капсулу та сховане у імпровізованому саркофагу.

У районному краєзнавчому музеї для чорнобильців та учнів 9-10 класів проведена літературна година про події і наслідки Чорнобильської катастрофи та підведено підсумки конкурсу малюнків «Чорнобиль очима дітей», у якому взяли участь учні Високопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради. Переможців нагородили дипломи та заохочувальними подарунки.

Корисні посилання