Надзвичайний та Повноважний Посол Киргизької Республіки відзначив високий рівень проведення Форуму

28.09.2013 17:20:00

27 вересня голова облдержадміністрації Микола Костяк і Надзвичайний та Повноважний Посол Киргизької Республіки Улукбек Чіналієв зустрілися у рамках проведення VII Міжнародного інвестиційного форуму

27 вересня у рамках проведення VII Міжнародного інвестиційного форуму  «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» голова обласної адміністрації Микола Костяк зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Улукбеком Чіналієвим.

У ході зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Киргизької Республіки відзначив, що область серйозно підготувалася до Форуму, що, за його словами, не може не впливати на подальші відносини  між Україною та Киргизькою Республікою.
Варто відзначити, що Киргизстан є торговельним партнером України. І у двосторонніх українсько-киргизьких відносинах  застосовується режим вільної торгівлі у повному обсязі без обмежень.
По завершенню зустрічі Микола Костяк сказав: «Ми сподіваємося, що  співпраця із Киргизькою Республікою буде лише розширюватися. Ми раді вітати Вас у нашому Таврійському краї».  

Корисні посилання