City One Development придбала медичне обладнання для Білозерської центральної районної лікарні

25.03.2020 10:30:25
City One Development придбала медичне обладнання для Білозерської центральної районної лікарні

Девелоперська компанія City One Development придбала та передала медичне обладнання  на 631315 тисяч гривень для реанімаційного відділення Білозерської центральної районної лікарні.

«Ми розуміємо, що в Україні зараз високий рівень загрози для життя та здоров’я людей через розповсюдження коронавірусу COVID-19. Тому для компанії та для мене особисто у цей непростий час важливо вживати дії на підтримку наших медиків і лікарень, щоб бути готовими до будь-якого сценарію і розвитку ситуації, пов’язаної з вірусною інфекцією», - зазначив президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development Валерій Кодецький.

За даними компанії, сьогодні передано 29 одиниць медичного обладнання, яке забезпечить підтримку життєво важливих функцій організму людини й буде знаходитися в реанімаційному відділенні лікарні. Обладнання різноманітне за класом і призначенням: є 8 спеціальних шприцевих-насосів для введення медикаментів, 4 інфузійни насоси та 4 монітори, які показують кількість кисню, що постачається в організм людини тощо. Також було передано 50 костюмів захисту для медиків і маски.

Крім цього, компанія City One Development вже замовила апарати для штучної вентиляції легенів й наразі очікує підтвердження їх доставки через постачальників. Тож зовсім скоро в лікарню будуть доставлені й вони.

Раніше компанія передала набори медичної техніки та обладнання для Київської клінічної лікарні №12, яка також готується до прийому хворих з ускладненнями від коронавірусної інфекції.Корисні посилання