ЦНАП в Ювілейній тергромаді отримав “мобільний кейс”

21.07.2021 16:16:43
ЦНАП в Ювілейній тергромаді отримав “мобільний кейс”

Тепер працівники ЦНАПу зможуть надавати якісні адміністративні послуги маломобільним верствам населення та жителям віддалених від ЦНАПів населених пунктів. Адже тепер, щоб отримати необхідну довідку або документ, не обов’язково безпосередньо відвідувати ЦНАП. 

Передав Ювілейній громаді “мобільний кейс” заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку області Павло Кулик.

“Команда облдержадміністрації продовжує створювати рівні умови для отримання адмінпослуг жителями Херсонщини. “Мобільні кейси” для наших громад - це рівні умови для забезпечення рівного доступу до отримання адмінпослуг громадянам різного соціального статусу”, - наголосив Павло Кулик. 

Зазначимо, що “мобільний кейс” має бездротовий принтер, ноутбук, інтернет-модем, камеру та сканер. Це обладнання дозволить адміністраторам ЦНАПів виїжджати безпосередньо на місце до людей, які особисто не можуть відвідати центр надання адміністративних послуг. 

Додамо, що “мобільний кейс” для громади передали в рамках реалізації кластерної ініціативи “Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених населених пунктах до якісних адміністративних послуг”, який реалізується ПРООН у партнерстві з облдержадміністрацією.Корисні посилання