Цього року до шкіл району завітали 334 першокласники

03.09.2019 05:22:24
Цього року до шкіл району завітали 334 першокласники

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Традиційна святкова лінійка до Дня знань разом із першим навчальним днем у закладах загальної середньої освіти в Новотроїцькому районі пройшла 02 вересня.

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято в першу чергу першокласників. Цього року до першого класу прийде 334 дитини. Найбільше їх навчатиметься у Новотроїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- 70 здобувачів освіти, Новотроїцькому ліцеї №2 -57 та Чкалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 26. Не менш важливим він буде для 219 одинадцятикласників, які знаходяться на порозі вибору життєвої стежини.

Цього дня, вчителів, батьків та учнів з Днем знань привітали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Під час своїх виступів вони побажали  сміливо крокувати в майбутнє з вірою в себе, свою країну і свій народ і наголосили на тому, щоб новий навчальний рік був багатим на добро, здоров’я, творчість та приносив лише приємні враження.    

Із Днем знань! Нехай на перервах звучить дзвінкий дитячий сміх! А під час уроків у класах діти отримують гідні бали в журналах. Нових відкриттів! Цікавих подій! Значущих результатів!

Корисні посилання