Діти з багатодітних сімей мають право на пільгове перевезення

07.10.2019 15:53:55
Діти з багатодітних сімей мають право на пільгове перевезення

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Світлана Чепіга та додала, що трапляються випадки, коли водії порушують це право. Недосконалість системи компенсації водіям вартості пільгового проїзду змушує їх до протиправних дій.

«Зазвичай водії автобусів вимагають повну сплату за проїзд, але були кричущі випадки, коли водії відбирали посвідчення у дітей та відмовлялись перевозити їх. Ця принижуюча гідність ситуація недопустима», - підкреслила Світлана Чепіга

Також вона звернулась до голів районних державних адміністраціях, міських виконавчих комітетів та об'єднаних територіальних громад з проханням передбачити кошти при формуванні бюджету на 2020 рік для відшкодування витрат, щодо пільгового перевезення громадян.

У свою чергу, очільник області Юрій Гусєв запропонував розширити повноваження «гарячої» лінії для батьків, щоб контролювати питання з перевізниками також, та додав, що готовий підписати проект доручення для більш якісного вирішення цього питання.

Також облдержадміністрація направила листа до Прем’єр – міністра України з проханням розглянути можливість врегулювання питання щодо пільгових перевезень стосовно обов’язкового забезпечення органами місцевого самоврядування виконання соціальної норми, щодо мінімальної кількості поїздок на місяць особам, які мають пільги з оплати проїзду відповідно до законодавства.

 

 Корисні посилання