Дар'ївській школі Білозерського району планують присвоїти ім'я Андрія Шульги, який героїчно загинув в АТО

01.12.2014 22:32:00

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння Дар’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені односельця Андрія Шульги, який героїчно загинув при виконанні службового обов’язку під час проведення антитерористичної операції в Білозерському районі проводиться громадське обговорення

Відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння Дар’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені односельця Андрія Шульги, який героїчно загинув при виконанні службового обов’язку під час проведення антитерористичної операції в районі населеного пункту Кожевня Донецької області в Білозерському районі проводиться громадське обговорення даного питання.
Пропозицію щодо присвоєння вищезазначеному навчальному закладу імені Андрія Шульги районній раді внесла Дар’ївська сільська рада з метою увічнення пам’яті односельця, який навчався в Дар’ївській загальноосвітній школі.
Довідково 
Шульга Андрій Олександрович народився 22 липня 1993 року у м.Херсоні в родині простих робітників. У 2005 році сім’я переїхала до с.Дар’ївка. У жовтні 2012 року його призвали до лав Української армії – 79 Миколаївської окремої аеромобільної бригади. При  виконанні складного бойового завдання героїчно загинув 31 липня 2014 року у віці 21 року.
Указом Президента України від 08 вересня 2014 року №708/2014 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Шульгу Андрія Олександровича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Корисні посилання