Декларації з лікарем підписали очільники місцевої влади

20.04.2018 14:04:47
Декларації з лікарем підписали очільники місцевої влади

З 2 квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія "Обери свого лікаря".

Згідно із заявою в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, вона не має кінцевого терміну. "Декларація - це форма заяви. Ви повідомляєте, що обрали саме цього лікаря і цей медичний заклад, тоді з липня гроші підуть у той медичний заклад, до того лікаря, якому ви довірили своє здоров'я. Вибирати лікаря можна в будь-якому закладі, незалежно від місця прописки. Ви впізнаєте заклад, у якому можна підписати декларацію, за позначкою "Тут можна обрати свого лікаря". Поспішати не потрібно – кінцевого терміну підписання декларації немає, і швидкість - не головне в цьому процесі. Головне - якість і свідомість вибору. Вся нормативна база для підписання декларації вже готова", - сказала Супрун.

19 квітня поточного року до КП «Голопристанський ЦПМСД» для підписання декларації з лікарем первинної ланки прибули керівники районної і міської влади. Близько десяти хвилин було витрачено на цей процес.

Лікаря обрали голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко, Голопристанський міський голова Олександр Бабич та очільник районної ради Віталій Соловйов.

Вони ознайомились з процесом підписання декларацій, отримавши докладну інформацію щодо цього від головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Владислава Житнюка. Він, серед іншого, повідомив, що у медичному закладі розміщено наочність стосовно кампанії «Обери свого лікаря», при необхідності громадяни можуть отримати необхідну консультацію.

Корисні посилання