Делегація Нижньосірогозького району взяла участь у всеукраїнській естафеті пам'яті «Слава визволителям України»

12.02.2014 17:06:00

14 лютого 2013 року в Україні стартувала Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» приурочена 70-й річниці визволення України та 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Патріотична естафета уже пройшла Луганською, Харківською, Сумською, Донецькою, Чернігівською та Запорізькою областями. 28 жовтня 2013 року естафету прийняв Нижньосірогозький район. 

07 лютого 2014 року у селищі Верхній Рогачик відбулися святкові заходи з нагоди 70-річчя визволення Верхньорогачицького району від фашистських загарбників. Під час урочистостей делегація представників Нижньосірогозького району у складі голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна, голови районної ради Володимира Мельничука та голови районної ради ветеранів Віктора Гришина передали Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України» та вручили символічну капсулу жителям району.
З вітальним словом до учасників звернувся голова районної державної адміністрації Михайло Романій. «На плечі ветеранів випала важка доля пройти крізь полум’я битв та принести мир і спокій на рідну землю. Вони відбудували країну і дали можливість своїм нащадкам – народитися і жити у вільній державі» – зазначив керівник району. 
Звертаючись до присутніх, Олександр Шилкін привітав зі святом та сказав, що Нижньосірогозький район був одним із перших звільнений від фашистських загарбників. І сьогодні вони з гордістю передають штандарт і гільзу з землею верхньорогачанам, яка обійде  райони Херсонської області та далі піде по всій Україні.
На знак шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу та відзначення 70-річчя Верхньорогачицького району від нацистських загарбників керівники району вручили  їм почесні відзнаки від районної державної адміністрації та районної ради «70 років визволення Верхнього Рогачика».

Корисні посилання