День Гідності та Свободи у закладах освіти Верхньорогачицького району

22.11.2019 12:30:31
День Гідності та Свободи у закладах освіти  Верхньорогачицького району

21 листопада 2019 року, з метою віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір України в закладах загальної середньої освіти Верхньорогачицького району відбулися тематичні заходи.

Серед яких було чимало виховних годин «Україна – країна нескорених», «Україна – країна гідності та свободи», «Ми пам’ятаємо гідність!», «День Гідності та Свободи», уроків мужності «Україна. Поступ свободи», «Революція Гідності-Майдан» та уроків пам’яті «Гідність і свобода захищають щодня», «Без війни, без війни…».

Крім того, вихованці шкіл переглянули фільми «Майдан. Гідність та свобода», «Зима , що нас змінила», «Євромайдан: Революція Гідності» та відвідали районний краєзнавчий музей, де ознайомилися з експозицією «Воїнам АТО присвячується».

У багатьох закладах освіти цього дня діяли виставки дитячих малюнків «Я славлю свою рідну Україну» та виставки літератури «З Україною в серці».

 

Корисні посилання