День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

11.05.2018 08:05:42
День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який визначено Державним святом в результаті прийняття 9 квітня 2015 року Верховною Радою України проекту закону № 2539 "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років".

Сьогодні, 9 травня з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні на площі біля Вічного вогню міста Гола Пристань відбувся урочистий мітинг.

У заході взяли участь ветерани, керівництво району та міста, громадські організації, представники ЗМІ, жителі району та міста.

“У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася в іншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче — життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя” - у своїй промові зазначила голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко.

“Тож обов’язок нинішніх поколінь - бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Нехай кожен пам’ятає подвиг простих солдат, що власним життям відстоювали свою Вітчизну - не кожен зараз на таке здатний.

Низький уклін тому поколінню, яке на своїх плечах винесло страшні випробування. І, на превеликий жаль, багатьом з них Вічная Пам'ять...

Всім міцного здоров’я, злагоди у сім’ї та матеріального благополуччя” - побажала вона.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували вічну пам'ять жертв Другої світової війни.

Наприкінці мітингу всіх ветеранів та бажаючих пригостили смачною солдатською кашею.

Корисні посилання