ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.11.2022 11:26:32
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні керівники й працівники агропідприємств та сільгостповаровиробники усіх форм власності!

Третя неділя листопада – традиційне професійне свято аграріїв. Зазвичай до нього на вашу честь звучать слова вітання. Цього року свято вперше має гіркий присмак спалених нив і розпачу від тотального розграбування. Тому хочеться звернутися до вас із словами підтримки, а також вдячності за самовідданий труд в найтяжчу годину випробувань для України.

Значна частина світу наразі потерпає від нестачі продовольства, яка сталася через військове вторгнення рф на нашу землю і спричинила зрив звичних сезонних сільськогосподарських робіт. Але загарбники на Херсонщині не надовго, ЗСУ це нам доводять цілодобово, звільняючи все більше громад.

Органи державної влади у тісній співпраці з міжнародними інституціями вже почали докладати максимум зусиль для повернення життя на звільнені території та відновлення сільського господарства як базового сектору економіки, що забезпечує суспільну стабільність і продовольчу безпеку.

Знаємо, що сільгосптоваровиробники – вперті, завзяті й цілеспрямовані представники однієї з найпатріотичніших професій, які не
схиляють голови та не опускають рук навіть під обстрілами ворожої артилерії та під тиском загарбницького терору.

Вклад, який кожен із вас вносить своєю щоденною працею, є неоціненним для наближення Перемоги! Тримаймося! Віримо в ЗСУ!

Херсонщину не подолати. Все відновимо і відбудуємо! Нас усіх очікує попереду велика праця. Все буде Україна!

Корисні посилання