День святого Миколая в Херсонському обласному Будинку дитини

19.12.2019 12:27:50
День святого Миколая в Херсонському обласному Будинку дитини

19 грудня в Херсонському обласному Будинку дитини відбувся святковий захід до Дня святого Миколая. Привітати вихованців закладу завітали заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Чепіга, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров`я України Микола Гайдученко, головні лікарі медичних закладів та благодійники.

«Сьогодні особливе свято – день, коли святий Миколай дарує подарунки і виконує бажання. По-перше, хочу подякувати усім спонсорам та організаціям, які допомогли організувати святкове дійство для дітей. Вітаю усіх зі святом, бажаю добробуту, щастя і щоб кожна дитина завжди відчувала на собі тепло батьківських рук», - привітала гостей дитячого свята Світлана Чепіга.

Директор обласного Будинку дитини Тетяна Карчевич висловила слова щирої вдячності спонсорам, благодійникам та хресним батькам: «Дуже приємно, що є заклади, які щорічно і щоденно вже 5 років підтримують наш заклад. Дякую за підтримку Будинку дитини благодійному фонду «Боротися за життя», який з нами вже 5 років. Діти у нас всі чемні, всі наші, чужих дітей не буває. Я сподіваюся, що кожна дитина нашого закладу знайде свою сім’ю, зустріне своїх батька і маму, адже діти мають законне право виховуватися в сім’ї. Прийміть щирі вітання з Днем святого Миколая та глибоку вдячність за допомогу!»

Святковий захід продовжився танцювальними виступами вихованців закладу. По закінченню свята із рук Миколая кожна дитина отримала свій подарунок, а також купу позитивних емоцій.

Корисні посилання