День святого Миколая в Херсонському обласному будинку дитини

19.12.2016 14:16:30
День святого Миколая в Херсонському обласному будинку дитини

19 грудня в Херсонському обласному будинку дитини відбувся святковий захід до Дня святого Миколая. Привітати вихованців закладу завітали директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко та голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров`я України Микола Гайдученко.

Відкриваючи захід, головний лікар обласного будинку дитини Тетяна Карчевич подякувала усім спонсорам за надану допомогу протягом року і зазначила, що основним опікуном закладу є Департамент охорони здоров’я: «Завдяки зусиллям керівництва Департаменту будинок дитини збережений в первинному стані і продовжує існувати. Наразі в закладі знаходяться 72 дитини, 25 з них – у віці до 1 року. Діти забезпечені усім необхідним».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЩиро вітав зібрання Віктор Короленко, бажаючи легкої, спокійної і щасливої дороги по життю дітям, дякуючи колективу закладу, який не шкодує для дітей материнської опіки і ласки.

Після вітань розпочалось театральне дійство, в якому найактивнішу участь брали діти. Під керівництвом святого Миколая, ельфів, ангелів та фей вихованці будинку дитини і танцювали, і співали, і гралися – словом, показували все, що вміють. Звичайно, по закінченню свята із рук Миколая кожна чемна дитина отримала свій подарунок, нечемних же в закладі не знайшлося.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Корисні посилання