День волонтера відзначили на нововоронцовщині

07.12.2018 10:49:08
День волонтера відзначили на нововоронцовщині

З нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера голова райдержадміністрації Василь Тітаренко зустрівся з волонтерами району.

Навчальні заклади району активно долучилися до відзначення цього дня.

Юні волонтери-школярі зі всього району перед громадськістю представили свої презентаційні матеріали волонтерського руху:

«Волонтерська діяльність, як засіб формування патріотичних якостей особистості», «Поки маємо час робимо добро», «Земляки – захисники України», «Волонтерство – це поклик душі», «Волонтери врятують світ», «Волонтерство: погляд в сьогодення», «Нехай комусь тепліше стане від наших добрих, гарних слів», «День Волонтера в Україні», «5 грудня – Міжнародний день волонтерів»; – шкільні акції: «Серце до серця», «Назустріч мрії», «Подаруй бібліотеці книгу», «Подаруй дитині іграшку», «Фінансова допомога хворим дітям – одна з граней волонтерської діяльності».

Члени волонтерських загонів для багатьох стареньких односельців стали не просто надійним помічником, а й світлим промінцем у житті. Багато корисних справ налічує скарбниця доброти шкільної країни.

Милосердя, доброта, гуманізм не мають кордонів, завдяки волонтерству міцнішим стає зв’язок поколінь. У людей старшого покоління волонтери вчаться життєвої мудрості й стійкості, любові до Батьківщини, вірності обов’язку.

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Звертаючись до присутніх очільник району зазначив, що події на Майдані, а тепер на Сході України довели, що в районі є активні, добрі, мужні та чуйні люди – волонтери. «Ви взяли на себе тягар всебічно допомагати нашим воїнам на Сході України. З боку районної влади буде надаватися всебічна підтримка волонтерському руху. В цей день бажаю вам здоров’я, вдячності від людей, щоб всі добрі справи повертались до вас сторицею».

З великою повагою та словами вдячності очільник району звернувся до керівника волонтерської групи «Серпанок» Лідії Сторожук: «Дуже приємно, що і в нашому районі є люди, які не залишили своїх земляків в переломний для країни час. Низький уклін Вам, Вашим однодумцям за щоденну жертовність, неоціненний внесок у відродження Збройних сил України і підтримку наших військових» та вручив подарунок.

За активну громадянську позицію Василь Тітаренко відзначив Грамотами волонтерів-учнів.

До слів привітань приєдналися представник селищної ради Оксана Ткачова, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Фоменко та голова районної ради ветеранів війни та праці Роман Клочанюк.

По закінченню заходу юних волонтерів-школярів запросили за круглий стіл в зал селекторних нарад райдержадміністрації, аби почути проблеми та побажання на майбутнє.

За круглим столом голова райдержадміністрації ознайомив з основними повноваженнями органу державної влади, проблемами, які можуть виникати в ході цієї роботи та шляхи їх вирішення: «Ви наша надія на майбутнє, ви наш людський капітал. Цитуючи Великого Кобзаря Т.Шевченка «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь» зазначив Василь Тітаренко.

Наостанок зустрічі начальник відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Фоменко подарувала «творцям добра» солодкі подарунки.

 

Корисні посилання