День вшановування жертв голодомору 1932-1933 років в Україні

15.11.2018 14:34:47
День вшановування жертв голодомору 1932-1933 років в Україні

 

Наближається День вшановування жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Про цю трагедію вже написано багато наукових праць, книг, статей, знято фільмів. А втім, як і раніше залишється багато таємниць і запитань, інколи більше, ніж відповідей.

На підставі архівних матеріалів, свідчень очевидців директор Нововоронцовського районного краєзнавчого музею Валентина Тартиця, працівники комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотек» Наталя Сисенко, Людмила Зуєнко, бібліотекар шкільної бібліотеки Наталія Степаненко під час години скорботи «У вічність нестиму сторінку сумну – про жертв геноциду пам’ять святу» намагалися донести слухачам реальні причини, масштаб, наслідки штучного голоду.

До уваги дев`ятикласників Нововоронцовської загальноосвітньої школи №2 були представлені електронна презентація «Свіча та молитва – окраєць для згублених душ», яка ілюструвала виступи, віртуальна книжкова виставка «Голос правди», літературна експозиція «Скорботна біль і пам`ятка живим».

Основний акцент був зроблений на тому, що за кожною цифрою в сумній статистиці стоять люди, їх долі, життя ненароджених дітей.

Корисні посилання