День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Каланчацькому районі

16.02.2016 09:06:43
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Каланчацькому районі

Щорічно 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану та інших «гарячих» точках планети.

Традиційно цього дня біля пам’ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам громадськість Каланчацького району вшановувала пам’ять учасників бойових дій на території інших держав та двадцять сьому річницю виводу радянських військ із Афганістану.

У заході взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, політичних партій, громадськості селища, учнівська молодь, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції.

До присутніх звернулися голова районної ради Ігор Замма, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук та воїн-афганець Віктор Самойлов, які зазначили, що цей день завжди буде у серцях каланчакців днем пам’яті загиблих побратимів і святом зустрічі живих, мірилом відданості справі честі, орієнтиром у вчинках і думках. Афганська війна – це вже історія, і тільки воїни-інтернаціоналісти знають її істинну суть і живу правду. Виступаючі закликали берегти цю правду та передавати її молодшим поколінням.

Під час заходу Ігор Замма та Володимир Зінчук також вручили ветеранам, членам районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, відзнаки Президента України – пам’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану».

Пам’ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Корисні посилання