День захисту дітей у Голопристанському району !

06.06.2018 06:53:10
День захисту дітей у Голопристанському району !

31 травня 2018 року відбувся святковий захід  для дітей закладів освіти Голопристанського району. На набережній м. Гола Пристань зібрались загони школярів в передчутті довгоочікуваної прогулянки катером по річці Конка.

Хореографічний гурт «Грація» Центру позашкільної освіти розважили танцювальним флешмобом, а згодом його підхопили й усі учасники заходу.      Зарядившись чудовим  настроєм від запальних танців, діти попрямували займати місця на катері. Прогулянка річкою тривала майже годину та дала нашим малятам багато яскравих вражень та захоплення красою рідного Голопристанського краю.

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року делегація опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів разом зі своїми вихованцями Голопристанщини на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Богачуком В.М. та службою у справах дітей прийняли участь у святі "День захисту дітей із СЖХ", яке відбулося в кінноспортивному клубі "Grand Prix" в селі Праві Саги, Олешківського районну, Херсонської області.

 У кінноспортивному клубі "Grand Prix"  здійснювалися екскурсії, деякі діти мали можливість покататися верхом на конях і відвідати тварин і пташок у міні-зоопарку. Святкова програма заходу була різноманітною, насиченою із цікавою музичною виставою "Муха Цокотуха", проводилися різноманітні майстер – класи, в тому числі танцювальний, який готував дітвору до початку концерту Світлани Тарабарової.

Під час обіду організатори заходу пригостили всіх запрошених смачною кашею та морозивом. Світлана Тарабарова своїм чарівним голосом та запальними піснями захопила всіх дітей, які разом із нею співали та танцювали.

І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Корисні посилання