Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

03.01.2020 09:23:34

Повна назва територіального органу:

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Повна поштова адреса: вул. Преображенська/Декабристів, 28, м. Херсон, 73000

Розпорядок роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – 9.00-16.45, обідня перерва - 13.00-13.45

Номер телефону та факсу: 0552 226485, приймальна начальника.

Офіційний веб-сайт Держаудитслужби України: www.dkrs.gov.ua 

електронна пошта: kherson@dkrs.gov.ua

ПІБ та посада керівника: Круковський Дмитро Валерійович

Приймальні дні керівництва із зазначенням точного часу (додаток).

Номер «телефону довіри»: 0552 26 36 28.

Зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до територіального органу:

Електронне звернення громадян

http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/116888

Порядок надання доступу до публічної інформації Держаудитслужби

http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76574

Примірний порядок складення та подання запитів на інформацію

http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76566

Форма запиту на інформацію

http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76570

Державні закупівлі Управлінням протягом 2019 року не проводилися.

Антикорупційні заходи:

Робота в напрямку профілактики, попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень будується на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, Плану роботи Сектору запобігання та виявлення корупції.

Управління, як структурний підрозділ Південного офісу Держаудитслужби, дотримується вимог Закону України «Про запобігання корупції». Передусім, шляхом формування у працівників негативного ставлення до корупції, роз’яснення серед аудиторів комплексу антикорупційних заходів. 

Херсонські аудитори беруть участь у виробничих нарадах, планових і позапланових навчаннях з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. Мета заходів – упередити виконання незаконних рішень працівниками, не допускати конфлікту інтересів на підконтрольних об’єктах. Особлива увага – практичним завданням.

Під час проведення контрольних заходів державним аудиторам заборонено, як і всім державним службовцям, використовувати службове становище в приватних інтересах. Перед початком кожного контрольного заходу, у всіх підрозділах Управління, проводяться інструктажі стосовно неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства. Крім того, в обов’язковому порядку ведуться Журнали про ознайомлення аудиторів і інспекторів зі спеціальними обмеженнями, встановленими Законами України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».

У засобах інформації розміщено матеріали антикорупційного змісту із зазначенням «телефону довіри» державних аудиторів Херсонщини 0552 26 36 28 та щомісячні оголошення про прямі телефонні лінії.

За результатами вжитих заходів, Управління повідомляє, що упродовж 2019 року, протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складені правоохоронними органами відносно працівників Управління, відсутні. До кримінальної відповідальності за вчинення корупційних діянь працівники не притягувались, конфлікту інтересів у діях державних службовців  не виявлено.

За результатами проведеної роз'яснювальної роботи по Е-декларуванню, за станом на 29.03.2019 року всі державні службовці, які перебувають у трудових відносинах, подали електронні декларації (щорічні) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розмістивши їх на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.


 

Корисні посилання