Держекоінспекція занепокоєна знищенням дерев на території Парк-пам’ятки «Дендропарк Каховського лісгоспу»

16.03.2016 08:36:06
Держекоінспекція занепокоєна знищенням дерев на території  Парк-пам’ятки «Дендропарк Каховського лісгоспу»

11 березня 2016 в м. Каховка  відбулась нарада з вивчення питань знищення зелених насаджень на території Парк-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Каховського лісгоспу».

У 2014 році Держекоінспекцією проведено перевірку Каховської міської ради щодо охорони, утримання зелених насаджень в адміністративних межах Каховської міської ради з приводу вирубки дерев на території Дендропарку. За результатами перевірки Держекоінспекцією проведено розрахунок шкоди заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев на території Дендропарку на загальну суму 1 млн. 055 тис. грн.  Матеріали перевірок направлено листами до УМВС України в Херсонській області, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та прокуратури Херсонської області. Але на даний час продовжується знищення об’єкта природно-заповідного фонду – «Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Каховського лісгоспу».

На нараді розглянуті проблемні питання видачі охоронних зобов’язань та затвердження положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення.

За результатами проведеної  наради прийнято рішення про переоформлення схороненого зобов’язання на Каховську міську раду після внесення відповідних змін до природоохоронного законодавства, а до прийняття відповідного рішення правоохоронним та природоохоронним  органам забезпечити збереження Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Каховського лісгоспу».

Корисні посилання