Держфінінспекція в Херсонській області постійно контролює діяльність службових осіб, уповноважених на виконання функцій держави

25.05.2016 14:40:08
Держфінінспекція в Херсонській області постійно контролює діяльність службових осіб, уповноважених на виконання функцій держави

Протягом першого кварталу 2016 робота з профілактики і упередження корупційних правопорушень проведена на підставі чинних вимог антикорупційного законодавства та відповідних відомчих нормативних документів.

Зокрема, триває продовжено цикл навчань на предмет дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального Кодексу України та інших актів. Також вживаються заходи з попередження виявлення ризиків та усунення причин та умов, які спричиняють виникнення конфлікту інтересів.

Питання антикорупційного змісту розглядаються при проведенні апаратних нарад, на засіданнях колегії. Приміром, 17.02.2016, на засіданні колегій Державної фінансової інспекції в Херсонській області обговорено стан дотримання антикорупційного законодавства у 2015 році.

Загалом упродовж січня-березня 2016 року в для державних фінінспекторів і аудиторів загалом проведено 52 навчання з питань антикорупційного законодавства.

У місцевій пресі та засобах масової інформації різного рівня, діяльність Держфінінспекції в Херсонській області щодо зазначених питань висвітлювалась загалом 42 рази з оголошенням антикорупційного «телефону довіри» 263628.

Конфлікту інтересів в діях державних службовців Інспекції  не виявлено.

Всі державні службовці своєчасно подали декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Корисні посилання