Діти Високопільського району до Дня Святого Миколая отримали подарунки та солодощі

20.12.2014 00:03:00

Щорічно за традицією 19 грудня служба у справах дітей Високопільської районної державної адміністрації робить все можливе аби цього казкового дня омріяні подарунки отримали діти з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу

День Святого Миколая є одним із найсвітліших і найрадісніших свят, якого чекають з нетерпінням дітлахи. Щорічно за традицією 19 грудня служба у справах дітей Високопільської районної державної адміністрації робить все можливе аби цього казкового дня омріяні подарунки отримали діти з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. До участі в акції «З Миколаєм у кожну родину» долучилася заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик. 
 
31 дитина з 13 прийомних сім’ях та 1 дитячому будинку сімейного типу отримали подарунки та солодощі. Дітям,організатори заходу, побажали зростати здоровими, добрими й щасливими на радість батькам і на благо Батьківщини – України, батькам – миру, достатку, родинного затишку, тепла, а Святий Миколай освятить найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

Корисні посилання