Директор школи − «генератор змін»

26.10.2018 06:22:27
Директор школи − «генератор змін»

Марсак Лідія Григорівна директор опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" нагороджена Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти.

Голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко особисто привітала Лідію Григорівну та висловила слова вдячності за багаторічну віддану працю.

Існує думка, що школа завжди схожа на свого директора, бо від його професіоналізму, мобільності, спроможності, готовності до змін, творчого підходу до справи залежить доля освітніх реформ.

Сучасній школі потрібен директор-менеджер, який має бути не просто висококласним фахівцем у сфері освітнього менеджменту, а й людиною ідеї, з власним баченням мети й завдань сучасної школи та спроможною реалізувати ці ідеї, збудувавши технологічно продуману освітню систему.

Саме такою є Лідія Григорівна Марсак - енергійна, смілива, ерудована і креативна, готова до подолання будь-яких перешкод. Це людина, яка не боїться казати правду і відстоювати свою думку, живе весело, щасливо, розумно, радісно…

З огляду на те, що XXI століття є «епохою змін», яке спонукає освіту України вступити у стадію неперервного реформування, місією директорів шкіл стає менеджмент інновацій, генерування й реалізація нових ідей та освітніх ініціатив.

Тому Лідії Григорівні притаманні риси лідера інноваційних перетворень, який включає в себе здатність приймати самостійні рішення та готовність їх відстоювати, уміння інтегрувати воєдино три головні складники успіху будь-якої справи: ідеї, технології і менеджмент, готовність йти крок за кроком до нової якості школи, прагнення зростити ініціативу знизу, готовність до сприйняття нових вимог тощо.

Корисні посилання