Директора спортивної школи відсторонено від виконання службових обов’язків

25.02.2016 14:26:38
Директора спортивної школи відсторонено від виконання службових обов’язків

25 лютого 2016 року в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації завершено службове розслідування за фактом проведення тренером-викладачем спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслувальних видів спорту Кірсановим С.Ф. тренувальних занять у стані алкогольного сп’яніння.

Так, 12 лютого один з тренерів був виявлений у нетверезому стані під час проведення останнім тренувань на водноспортивній базі «Гарт», про що було повідомлено керівництву управління.

Результати проведеного управлінням за цим фактом службового розслідування дають підстави припускати, що директором спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслувальних видів спорту Клименком І.В. здійснено підроблення документів, які покривають факт грубого порушення Кірсановим С.Ф. трудової дисципліни. У зв’язку з цим управління звернулося до правоохоронних органів із заявою про розслідування факту зловживання  директором спортивної школи своїм службовим становищем.

Директор спортивної школи Клименко І.В. відсторонена від виконання службових обов’язків до закінчення розслідування та прийняття законного рішення за цим фактом.

Корисні посилання