Діти Херсонщини створять власні туристичні маршрути

12.05.2016 16:45:04
Діти Херсонщини створять власні туристичні маршрути

Сьогодні, 12 травня. під час урочистого відкриття проекту профіквест «В долонях степу та Дніпра», яке відбулось за участі структурних підрозділів облдержадміністрації , одна із засновниць проекту Ганна Бардашевська директор обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки розповіла про проект: «Участь у проекті візьмуть школярі 8-9 класів з усієї області. Протягом літніх канікул діти  будуть мати можливість зібрати інформацію про туристичні визначні пам’ятки своїх районів і міст. Зробити фото, скласти опис цих пам’яток та впорядкувати їх на карті».

Начальник  управління освіти і науки облдержадміністрації Євген Криницький розповів про плани на майбутнє: «Ми плануємо запросити школярів з усієї країни відвідати Херсонщину саме за туристичними маршрутами, які розроблять учасники конкурсу».

IMG_8229

Завдяки цьому проекту учні з різних шкіл області матимуть змогу ближче познайомитись з рідним краєм, вивчаючи його унікальні природні та культурно-історичні пам’ятники.

Також зі своєї сторони Тетяна Волинець, директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації зазначила, що кращі маршрути будуть включені до туристичної карти області і досягнення учасників будуть гідно оцінені.

 

 

Корисні посилання