Дитинства чисте джерело

04.06.2019 07:04:11
Дитинства чисте джерело

1 червня 2019 року  на честь святкування Міжнародного дня захисту дітей  громадська організація «Спілка жінок Херсонщини» традиційно влаштували цілий фестиваль, який відбувся на базі заміського комплексу «Grand prix» Олешківського району. Для дітей та дорослих відкрили десятки майстер-класів, виставок та ігор.

Святкова програма заходу була дуже насичена: на невеликій сцені виступили місцеві фольклорно-мистецькі колективи, поруч розмістились локації майстер-класів, де охочі могли спробувати свої сили у малюванні, гончарстві та в інших видах мистецтва. Традиційно, не обійшлось без яток із морозивом.

Окрім імпровізованих майстерень сувенірів та кількох фотозон, на відвідувачів чекали профорієнтаційні заходи від ДСНС, поліції та медиків.

Дякуючи депутату Херсонської обласної ради Галині Мороз, за підтримки служби у справах дітей районної державної адміністрації, центральній районній лікарні, в особливості Лідії Мігай та водієві Сергію Михальченку (транспортний засіб), діти родин із дитячого будинку сімейного типу, прийомних сімей, діти, які знаходяться під опікою, отримали масу задоволення, багато позитивних вражень, приємних знайомств з цікавими людьми.

Корисні посилання