Дитячий конкурс «Лікар Нехворайко-2019»

19.02.2019 12:15:26
Дитячий конкурс «Лікар Нехворайко-2019»

19 лютого на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся медичний конкурс для молодших школярів «Лікар Нехворайко-2019». Традиційний захід, що проводиться вже понад 10 років поспіль, зібрав учнів 1-2 класів 11-ти міських загальноосвітніх шкіл.

Співорганізатори конкурсу, Херсонський міський центр позашкільної роботи,  Херсонський обласний центр громадського здоров’я та міська бібліотека №23 ім. Івана Багряного, визначили практичні і теоретичні завдання для учасників: конкурс агітбригад, практичний конкурс на кращу перев’язку пораненої руки, теоретична розминка із загадками і питаннями щодо корисних і шкідливих дій для здоров’я.

Ігрова форма заходу, цікаві завдання, яскраві тематичні костюми створили атмосферу свята, стали відпочинком для школярів. Конкурс агітбригад, що пройшов під гаслом «Твоє здоров’я - в твоїх руках і до життя безпечний шлях!», проявив таланти дітей і став мотивацією до здорового способу життя.

 Крім цього, під час свята були повторені і закріплені знання з безпечної поведінки. Діти відповідали на питання для чого треба чистити зуби і мити руки, які продукти корисні для здоров’я, а які шкідливі, чому не можна довго слухати в навушниках гучну музику, які дії сприяють здоров’ю, тощо.

Найбільше школярам сподобалися ігри з клоуном Ірискою. Активна групова зарядка, танці, хороводи допомогли перечекати хвилюючі моменти засідання журі.

До складу журі конкурсу увійшли завідуюча відділення профілактики хронічних неінфекційних захворювань обласного центру громадського здоров’я Ольга Джугостран, фахівці центру Олександр Свистович і Любов Тіток, заступник директора ХЦПЗ Тетяна Дівущак і завідуюча відділом масової роботи Ганна Моргунова, а також головні бібліотекарі бібліотеки № 23 ім. Івана Багряного Граматка Лариса і Світлана Калігорська.

За рішенням журі перше місце конкурсу розділили команди міських шкіл №48, №21 і №52. Перехідний кубок Школи безпеки був вручений команді школи №52, а також ця команда отримала почесну грамоту за кращу перев’язку від фахівців обласного центру громадського здоров’я. Друге та третє місця були розділені між учасниками 37, 38, 13, 35, 39, 12, 7, 18 шкіл. Усі учасники отримали солодкі подарунки та грамоти переможців у різних номінаціях.

Корисні посилання