Для бійців загонів тероборони проведуть навчання на Каховщині

03.12.2018 13:30:49
Для бійців загонів тероборони проведуть навчання на Каховщині

У зв’язку із введенням військового стану у 10 областях України, серед яких і Херсонська та для підвищення обороноздатності з 05 грудня на Каховщині розпочнуться навчання для загонів територіальної оборони. Так військовозобов'язані, які за власним бажанням проходять службу в загонах тер оборони протягом десяти днів навчань, зможуть відточити вміння вправно стріляти, надавати медичну допомогу, оволодіти прийомами і способами дій солдата в бою, вдосконалити навички тактичної та інженерної підготовки, аби підтримувати бойову готовність та знати усі тонкощі та специфіку бою.

Навчання проходитимуть на базі Каховського професійного аграрного ліцею, що знаходиться  в с. Зелений Під Зеленопідської об’єднаної територіальної громади Каховського району. Близько трьохсот учасників віком від 18 до 60 років долучаться до навчання. Від Каховського району і міста Каховка необхідно забезпечити участь 119 військовозобов’язаних.

Питанню організації та підготовки до проведення навчань на території району була присвячена сьогоднішня зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова, військового комісара Каховського міського об’єднаного військового комісаріату Ігоря Великорецького з голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад. В нараді також взяв участь й головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи юридичного відділу апарату райдержадміністрації Сергій Гайдашенко.

Визначено завдання для кожної громади щодо забезпечення гідного перебування бійців загону тер оборони на місці їх дислокації та забезпеченість їх питною водою, посудом, та всім необхідним для проживання членів загону на час проведення навчань.

 

Корисні посилання