Для жителів тимчасово окупованої АР Крим працюватиме консультаційна «гаряча лінія»

12.02.2020 12:16:22
Для жителів тимчасово окупованої АР Крим працюватиме консультаційна «гаряча лінія»

Відповідний меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Херсонською обласною державною адміністрацією підписано в рамках виїзного засідання Комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції на КПВВ «Чонгар».

Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда зазначила, що меморандумом передбачено співпрацю за декількома напрямами: створення дистанційного центру освіти для дітей з тимчасово окупованих територій, будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб, а також створення «гарячої лінії» для жителів тимчасово окупованого Криму.

Щодо «гарячої лінії» прокоментував голова облдержадміністрації Юрій Гусєв: «У рамках цього меморандуму ми домовляємося про запуск «гарячої лінії» для консультації людей, які живуть на території тимчасово окупованого Криму. Цей контактний центр з «гарячою лінією» буде працювати й консультувати щодо усіх послуг, які надаються в ЦНАПах та які жителі Криму можуть отримати на території Херсонщини».


Номер безкоштовної «гарячої лінії»: 0(800)50-40-77. 
Номер для дзвінків із-за кордону: +380(552)26-42-34.Корисні посилання