Для контролю питання щодо будівництва перевантажувальних терміналів ТОВ «Нібулон» створена робоча група

10.08.2016 16:09:48
Для контролю питання щодо будівництва перевантажувальних терміналів ТОВ «Нібулон» створена робоча група

Сьогодні, 10 серпня, відбулось засідання робочої групи з розгляду питання щодо будівництва об’єктів транспортної інфраструктури «Перевантажувальні термінали з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт» в м. Гола Пристань та в смт Козацьке Бериславського району відповідно до інвестиційної пропозиції ТОВ СП «Нібулон».

Андрій Волік, заступник генерального директора ТОВ СП «Нібулон» з безпеки судноплавства зазначив, що після оформлення необхідних документів на право оренди земельної ділянки відбудеться реконструкція  причальних споруд та запущено елеватор, який буде вміщувати близько 100 тис. тон зернових і олійних культур.

Євген Рищук, в.о. заступника голови облдержадміністрації, співкерівник робочої групи запевнив: «При  необхідності ми зможемо надати консультативну допомогу. Крім цього,  до закінчення будівництва питання буде знаходитись на постійному контролі ОДА».

На засіданні обговорили питання будівництва нової ЖД гілки в смт Козацьке Бериславського району. Для підготовки подальшого плану робіт будуть здійснені виїзди для оцінки доцільності такого будівництва.

Нагадаємо, що головою ОДА Андрієм Гордєєвим та генеральним директором ТОВ СП „Нібулон” Олексієм Вадатурським під час прес-конференції «100 днів діяльності Херсонської ОДА» підписано Меморандум про співробітництво у сфері впровадження інвестиційного проекту з будівництва об’єкта транспортної інфраструктури – „Перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт” в м. Гола Пристань Херсонської області.

Корисні посилання