Школярів Нової Каховки навчали толерантності

25.11.2014 19:27:00

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та декади толерантності 21 листопада 2014 року спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради для учнів загальноосвітньої школи №10, які потребують посиленої педагогічної уваги, проведено тематичне заняття «Толерантність врятує світ від насильства та злочинів»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та декади толерантності 21 листопада 2014 року спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради для учнів загальноосвітньої школи №10, які потребують посиленої педагогічної уваги, проведено тематичне заняття «Толерантність врятує світ від насильства та злочинів».        
             
Основна мета цього профілактичного заходу – формування уявлення про толерантність, як універсальний принцип життя людини без насильства та протиправних дій, показ значення толерантної поведінки у взаємодії з людьми, у різних життєвих сферах, доведення переваг толерантного спілкування.
В ході заняття спеціалісти служби торкнулися теми вагомості ролі кожного з нас у справі забезпечення щасливого, наповненого добром і людським теплом, життя в Україні  без насильства та злочинів, з терпимістю один до одного. Також спеціалісти вчили дітей вмінню аналізувати, обирати правильну позицію,  виховували спостережливість, уважність до людей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе.
Заняття завершилося  психологічною  вправою «Промінчики добра». Діти мріяли та фантазували про майбутнє. Учасники заходу приєдналися до шкільної акції «Візьмемося всі разом за руки», яку організував соціальний педагог школи. 

Корисні посилання