Для дітей, які відпочивають у Скадовську, пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

19.07.2013 19:40:00

17 липня Управління ДСНС України разом зі Скадовським районним відділом провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітей, які відпочивають у дитячому закладі санаторного типу «Таврія» у м.Скадовську.17 липня Управління ДСНС України разом зі Скадовським районним відділом провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітей, які відпочивають у дитячому закладі санаторного типу «Таврія» у м.Скадовську. Діти з різних міст України змагалися в конкурсах «Малюнок на асфальті», «Скульптура на піску», «Вікторина безпеки» та на кращий малюнок «Безпека очима дітей». Діти мали можливість наочно познайомитися з технічним оснащенням місцевої пожежно-рятувальної служби, приміряти на себе рятувальний жилет і доторкнутися до начиння автомобіля першої пожежної допомоги «Валдай». Цю змогу отримали і діти з сусіднього табору ім.Ю.Гагаріна.

У кіноконцертному залі закладу команди змагалися за перемогу у «Вікторині безпеки». Три команди «Революція», «101» і «Fire», до складу яких ввійшли діти з Харкова, Львова і Києва, взяли участь у трьох етапах: «Візитка», «Вікторина», «Домашнє завдання». Не залишилися без уваги і глядачі конкурсу. З ними ведуча також провела опитування, як поводитися при великій пожежі, де не можна купатися, як правильно поводитись на воді та ін. і кожного заохотила сувенірами з символікою рятувальної служби.

Перед нагородженням визначених переможців діти переглянули відеофільм про героїчні будні херсонських рятувальників та ролики соціальної реклами.

Кращими у «Вікторині безпеки» та конкурсі «Скульптура на піску» визнана команда «Революція», у «Малюнку на асфальті» – «Fire», а в індивідуальному конкурсі малюнка на папері першість здобули Лілія Гирило, Аліна Синенька з Тернополя та Ілля Ахмад з Умані. Переможців Акції нагородили грамотами і цінними подарунками.

Такі акції планується і надалі проводити в дитячих оздоровчих закладах усіх морських районів області. Це не тільки корисно, а й цікаво, захопливо.  Адже відпочиваючі з Харкова, Києва, Львова, Тернополя, інших міст держави привезуть додому яскраві враження, а набутими знаннями по правилах безпеки поділяться з рідними і друзями.
 

Корисні посилання