Для прийомних батьків Нової Каховки до Дня усиновлення організували свято

04.10.2013 16:10:00

З нагоди Дня усиновлення та реалізації нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” 30 вересня 2013 року для опікунів та прийомних батьків, які виховують по двоє або більше дітей, що посиротіли, було організоване виїзне свято

З нагоди Дня усиновлення та реалізації нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” 30 вересня 2013 року для опікунів та прийомних батьків, які виховують по двоє або більше дітей, що посиротіли, було організоване виїзне свято на території бази зеленого екотуризму “Славутич” (м.Таврійськ). 
Батьки-опікуни з дітьми із насолодою відпочивали на свіжому повітрі, насолоджувалися красою природи, відвідали пташине подвір’я, де мали можливість познайомитися з екзотичними птахами, власноруч погодувати лебедів, помилуватися українською садибою. Діти охоче брали участь у конкурсі малюнків на асфальті “Моє щасливе дитинство”. Веселі клоуни розважали малечу на чудовому дитячому майданчику, а старші діти проводили час, граючи у волейбол та  настільний теніс.
Станом на 30 вересня 2013 року на території Новокаховської міської ради проживає 154 дитини-сироти та позбавленої батьківського піклування, з них: 131 дитина виховується у родинах опікунів, 4 дітей – у прийомних родинах Херсонської області. Загальний відсоток влаштування статусних дітей до сімейних форм виховання становить 87,6%.

Корисні посилання