Для учнів Херсонщини провели «Професіографічну екскурсію» та презентували професію кондитер

11.03.2014 16:02:00

Для випускників 9-их класів загальноосвітніх шкіл №1 та №2, учасників обласного інноваційного проекту «ПрофіСтарт», були організовані та проведені профорієнтаційні заходи: «Професіографічна екскурсія» та «Презентація професії кондитер»

Для випускників 9-их класів загальноосвітніх шкіл №1 та №2, учасників обласного інноваційного проекту «ПрофіСтарт», були організовані та проведені профорієнтаційні заходи: «Професіографічна екскурсія» та «Презентація професії кондитер». Заходи проводилися з метою вивчення професії, яка користується попитом на регіональному ринку праці.
Викладач Каховської технічної школи Валентина Ващенко, яка за фахом технолог кондитерської промисловості, поділилася власним професійним досвідом, ознайомила учасників заходу з вимогами професії кондитер, медичними протипоказаннями щодо її оволодіння, умовами навчання, в т.ч. у вказаному учбовому закладі. Школярі ознайомилися з кабінетом, де можливо отримати теоретичні знання за професією кондитер, переглянули фото та макети кондитерських виробів і устаткування, що застосовується в кондитерській промисловості.
Також учасники заходу були присутні на практичному занятті слухачів учбового закладу, які проходять професійну підготовку від центру зайнятості за напрямом «кухар». Наприкінці, школярі взяли інтерв’ю у Ващенко В.Ф. для написання нарису про представника професії «кондитер», що є необхідним завданням вивчення професій на ІІ етапі проекту «ПрофіСтарт».

Корисні посилання