Для учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» проведено семінар

12.03.2016 08:43:32
Для учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» проведено семінар

Протягом березня поточного року Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації  спільно з Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях проводяться виїзні «кущові семінари» для фахівців кадрових служб та учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний.

11 березня відповідний семінар проведено в Каховській райдержадміністрації.

В залі засідань райдержадміністрації зібралися претенденти на участь у конкурсі із числа державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації  та завідувач сектору з питань управління персоналом Тетяна Анатоліївна Тетеря. Почесне місце у президій зайняли заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Херсонській області Янас Оксана Миколаївна, головний спеціаліст управління Яновські Олена Володимирівна та заступник директора навчально-організаційного відділу центру перепідготовки та підвищення кваліфікації  Левадна Тетяна Володимирівна. На заході також була присутня заступник голови райдержадміністрації Ольга Леонідівна Вакулич, яка розпочинаючи семінар представила присутнім організаторів та висловила сподівання на плідну роботу.

Організаторами семінару було наголошено на тому, що цього року конкурс проходитиме в умовах модернізації державного управління, реалізації системних реформ, впровадження змін в законодавчу базу, а саме ЗУ «Про державну службу». У зв’язку із змінами в законодавство на сьогодні ще вирішуються організаційні моменти проведення другого та третього етапів  конкурсу.

1

Згідно із графіком проведення конкурсу перший етап проходитиме на місцевому рівні протягом березня-квітня у двох номінаціях «кращий спеціаліст» та «кращий керівник». Райдержадміністраціями створені організаційні комітети, якими розпочато прийом документів від бажаючих взяти участь у конкурсі. Учасникам конкурсу необхідно буде виконати тестові завдання на знання законодавства, скласти документ та показати володіння персональним комп’ютером. Лекторами особливу увагу було звернено на знання саме чинних законів. Велику увагу приділили мотивуючим факторам участі у конкурсі, серед яких подальша можливість просування по службі, отримання підвищення кваліфікації та передбачене грошове винагородження. Учасниками заходу були обговорені проблемні моменти та можливість впровадження грошової нагороди переможців конкурсу на місцевому рівні. Загалом захід пройшов в теплій не вимушеній атмосфері, кожен майбутній учасник конкурсу отримав кваліфіковані роз’яснення на відповіді на хвилюючі питання. По закінченню семінару лектори наголосили на тому, що проведення подібних заходів сприятиме не лише навчанню державних службовців в й разом із тим  набуттю та вдосконаленню системи знань і вмінь, які в свою чергу є фундаментальною основою професійної компетенції, здатності до ефективного вирішення завдань професійної діяльності.

Корисні посилання