Для учнів Нижньосірогозької школи провели урок патріотизму

11.02.2015 16:54:00
Для учнів Нижньосірогозької школи провели урок патріотизму

10 лютого в центральній районній бібліотеці зібралися учні старших класів Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. на урок патріотизму «Крізь пекло афганської землі», щоб вшанувати всіх тих, хто поліг в Афганістані, хто воював на цій суворій землі.

15 тисяч воїнів-інтернаціоналістів віддали свої життя, свято вірячи в те, що виконують інтернаціональний обов’язок. Бібліотекарі Тамара Пузирнікова та Тетяна Куца розповіли про подвиг Юрія Бугаєнка, який загинув, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

На захід були запрошені воїни-афганці на чолі з Юрієм Кривцовим – головою районної організації української спілки ветеранів Афганістану, який згадав про події афганської війни. Теплі й щирі слова на адресу воїнам, їх родинам пролунали з вуст присутніх. Демонструвалися відеоролики, надані районною організацією української спілки ветеранів Афганістану.

Жителы району вшановують пам’ять воїнів-афганців, пам’ятають загиблих і висловлюють слова подяки тим, хто сьогодні в строю. Їхня шана й повага виражається і в турботі про родини загиблих, у турботі про нині живих учасників афганських подій, яким – вічна слава й подяка!

Корисні посилання