Дмитро Бутрій завітав у гості до учасників обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

07.06.2019 11:34:03
Дмитро Бутрій завітав у гості до учасників обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

6 червня т.в.о. голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій завітав до дитячого санаторію «Чайка» у смт Лазурне Скадовського району, де з 3 червня триває обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Дмитро Бутрій подивився, як живуть, харчуються, тренуються та відпочивають учасники гри. Став свідком проходження джурятами смуги перешкод.

Особисто привітавши учасників обласного етапу гри, зазначив:

«Ви – майбутнє нашої держави і саме беручи участь у таких військово-патріотичних іграх, доводите власну любов і відданість рідному народові, проявляєте свою громадянську позицію і готовність стати на захист своєї держави».

За словами організаторки, директорки обласного центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Лариси Хабрат, змагання проводяться за гроші, передбачені обласною програмою. Харчування і спорядження команд – за їх власні гроші. Протягом семи днів діти демонструватимуть свої уміння і навички у різних конкурсах і змаганнях.

Окрім цього, до учасників гри постійно в гості приїжджають військовослужбовці різних військових підрозділів, які проводять лекції та показові виступи. Вони відмічають, що такого оснащення, тренувальних майданчиків, смуги перешкод ще не бачили в жодному іншому таборі учасників військово-патріотичної гри «Джура» (Сокіл).

Дмитро Бутрій був приємно вражений здібностям дітей і юнаків Херсонщини, їх вправності, хуткості та прагненню бути справжніми козаками й козачками.

Юнацька гра триватиме до 09 червня, а після визнання команди-переможця відбудуться вже фінальні змагання, які проходитимуть у Дніпропетровській області.Корисні посилання