Дніпровці розпочали святкування Дня міста

19.09.2016 08:30:30
Дніпровці розпочали святкування Дня міста

За багаторічною традицією, напередодні Дня міста в Дніпровському районі визначили кращі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та органи самоорганізації населення – квартальні комітети.

Привітати переможців та подякувати активістам за роботу, небайдуже ставлення до благоустрою міста, вміння організувати громаду на добрі та корисні справи завітали секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко та депутат Херсонської міської ради Артем Кияновський.

Голова районної ради Владислав Кондратов привітав усіх учасників огляду – конкурсу та подякував  активістам житлового сектору району за співпрацю та підтримку проектів органу місцевого самоврядування у сфері благоустрою, енергозбереження, покращення комфортності життя. Секретар Херсонської міської ради  Олена Урсуленко  вручила переможцям  грамоти та сертифікати на придбання зелених насаджень, тож тепер подвір’я органів самоорганізації населення будуть ще кращими!

Особливі вітання приймали переможці огляду – конкурсу, в цьому році ними стали серед об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Дніпровського району:

  • ОСББ «Самоцвіт», вул. Університетська (40 років Жовтня), 161-а (Голова правління Гусєва Валентина Василівна);
  • ОСББ «40 років Жовтня 122», вул. Університетська (40 років Жовтня), 122 (голова правління Сошенко Олег Анатолійович);
  • ОСББ «Юність-145», вул. Університетська (40 років Жовтня), 145 (голова правління Неупокоєв Сергій Олександрович)

Серед органів самоорганізації населення-квартальних комітетів переможцями визначили:

  • Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №2 (голова комітету Ядлось Надія Іванівна);
  • Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №7 (голова комітету Місеч Наталя Дмитрівна);
  • Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №15 (голова комітету Римар Надія Іванівна).

Переможці отримали грамоти голови Дніпровської районної у місті ради Владислава Кондратова та були відзначені особистими преміями депутата Херсонської міської ради Артема Кияновського. Свято супроводжувалося, як і завжди, бадьорою святковою музикоюу виконанні дитячого духового оркестру музичної школи №3, ще більше створюючи піднесений настрій учасникам урочистого заходу.

Корисні посилання